BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Atnaujinimas: šioks toks breakthrough

Praėjo nemažai laiko nuo paskutio įrašo, turėjau ir objektyvių, ir neobjektyvių priežasčių dėl to. Visų pirma, nemažai laiko praleidžiu universitete, čia “pikas” paskaitų prasme. Turbūt skambės juokingai, kai pasakysiu, ką reiškia tas “pikas” :-) Antradienis ir ketvirtadienis nuo 8 ryto iki 8 vakaro paskaitos su dviem 1h trukmės pertraukomis bei 4h trečiadieniais. Tai viskas, visas kitas laikas yra iš esmės laisvas. Taip pat laikinai priėmiau apsistoti vieną lietuvį, kuriam sunkiai pavyksta susidoroti su užduotimi susirasti būstą, tad namuose nemažai žmonių, tai šiek tiek blaško nuo tokių užduočių kaip bloginimas :-)

Per šias kelias savaites įvyko keli mane nuraminę dalykai, nes prieš tai buvo daug kliūčių… Praeitą savaitę šiaip ne taip Danijos karalystės išdidieji valdininkai priėmė mano paraišką dėl leidimo gyventi Danijoje. Tai tapo didžiuliu atodūsiu man, kadangi iki tol buvo labai labai daug kliūčių ir buvau pradėjęs galvot, kad likimas nenori, kad aš kur nors važiuočiau studijuoti ir tai duoda aiškiai suprasti. Truputį istorijos atgal…

Kai sugalvojau studijuoti CBSe, pranešiau darbe, jog išeisiu, tačiau kaip tyčia daug darbų užgriuvo ir realiai darbus baigiau tik 4 dienoms likus iki išvykimo į Daniją. Net nereikia pasakoti, kaip tai padėjo susiruošti visas buitines smulkmenas. Savaitgalį, kuris buvo skirtas pradėti tvarkytis, įsitaisiau anginą. Net likus 2 dienoms iki išvykimo negalėjau krautis daiktų, nes sunkiai ant kojų pastovėjau. Šiaip ne taip išvykus Baltijos jūroje užklupo didžiulė audra ir dėl to laivas darė didelį lankstą ir į Kopenhagą atvyko 6 valandomis vėliau, nei priklausė. Tuomet tos problemos dėl apgyvendinimo, dėl tų trūkstamų kreditų. Kai aš visa tai mačiau vienoje krūvoje (dar smulkesnių kliūčių tiesiog nebevardinu), atrodė lyg kažkokia Adamo Smito nematoma ranka mane baido nuo tos Kopenhagos. Bet dabar apsitvarkius buitį lyg ir pabėgau nuo tų visų problemų, tfu tfu tfu.

Galų gale, prieš kokias dvi savaites pirmąkart normaliai apėjau Kopenhagos centrą (iki tol tik prabėgom einant su kuom nors susitikti), tai irgi nuotaika pakilo, nes tas Rødovre (tarp kitko, kaip šį pavadinimą ištarti, iki šiol aš nesuprantu, nes tai nėra net iš tolo panašu į [riodovr], įdomu kiek planetoje žmonių gyvena miestuose, kurių pavadinimo jie negali net ištarti…), kuriame gyvenu, tai toks pakankamai kaimas visgi, aplink privatūs namai, tad truputį judėjimo trūko. Pirmąkart, kaip ir visuose miestuose, visai smagu buvo prasieiti. Kadangi iki šiol buvo vien tekstas, įdedu šiek tiek ir paveikslėlių.

Beje, šiuo metu Kopenhagoje visai neblogas oras. Dieną sušyla iki +15, o naktį apie +10, ir tik vienintelė problema, tai nenustojantis vėjas. Tačiau tam nusipirkau rusiško stiliaus kepurę, tad laukiu kai galėsiu negąsdindamas aplinkinių ją pradėt nešiot :)

Patiko (3)

Rodyk draugams

No comments yet. Be the first.

Rašyk komentarą