BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

CBS netikėtumai ir šiek tiek panikos

Čia Danijoje, kaip ir kitose šalyse, net iš ES atvykus reikia gauti leidimą gyventi. Tas pats buvo ir Austrijoje, ir čia be to leidimo negalima gauti CPR numerio, kuris reikalingas dirbant, gaunant banko sąskaitą ir dar daug ką.

Danai nebūtų danai, jei nebūtų smagios loginės grandinės: tam, kad gautum leidimą gyventi, reikia gauti iš CBS laišką, kad esu priimtas (to paties beje reikia ir lietuviškosioms ligonių kasoms, kad ten PSD įmokų nepradėtų skaičiuoti). Taigi šiandien nueinu į CBS Admissions office paprašyti priėmimo laiško, o jie man pareiškia, jog aš esu ne fully accepted, o tik conditionally. Aš iškart šoke, galvoju kas čia per š, kadangi birželio 15 d. jie paskelbė informaciją ir ten aiškiai buvo parašyta, jog esu fully accepted. Buvo mažom raidėm parašyta dar prieš pateikiant dokumentus stojimui, kad reikia sistemą, kurioje viskas tvarkoma, laikas nuo laiko pasižiūrėt, ar neturiu kokių nors žinučių. Aš žinučių negavau, liepos pabaigoj gavau laišką su e-mailo nustatymais, kažkaip automatiškai tikėjausi, jog visa informacija nuo to laiko komunikuojama el. paštu. Paaiškėjo, kad liepos pabaigoje CBS prabudo ir suprato, kad man reikia dar 7,5 ECTS kreditų ir atmetė į sistemą, kurios aš nebesekiau, žinutę apie tai ir pakeitė mano statusą į conditionally accepted. Truputį su jais pakalbėjus jie sutiko, kad čia jų kaltė ir tepasakė, jog susisieks artimiausiu metu.

Blogiausia visame reikale, kad šalia manęs buvo kažkoks azijietis, kuris irgi turėjo conditionally accepted statusą ir jam buvo pareikšta, jog be papildomų kredito graduate studijų jis negalės lankyti. Tas mane labai labai suneramino. Kita vertus, mano kurse irgi yra iš užsienio studentas, kuriam trūksta vieno dalyko, tai jam CBSas suorganizuoja studijas (šiaip daugelis išlyginamąsias studijas turėjo per vasaros mokyklą, taip vadinamąjį summer schoolą).

Taigi kol kas fingers crossed ir tikiuosi artimiausiu laiku gerų naujienų. Kitu atveju reikės galvot ką čia daryt :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras to “CBS netikėtumai ir šiek tiek panikos”

  1.   LG
    Rugsėjis 11th, 2010 | 15:56

    Dar nepanikuok. Is tikruju nemanau kad galima taip elgtis, jeigu turejai rasta kad fully accepted, atvaziavai is uzsienio ir tt, tai reikia bandyti rasti iseiti. As kai istojau i magistra, menesi pries jam prasidedant mano kursa atsauke, tai nieko permete i kita programa ;) Bet cia buvo south of France, Scandinavia gali buti per daug fair and efficient. Bet siaip nepanikuok pries laika ;)

    Ai ir dar paskaiciau ankstensius post’us, gal jau laikas baigti savo kambarioka vadinti “babajum”…

Rašyk komentarą