BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Na ir visai nieko paskaita :-)

Įsisuko paskaitų karuselė, kasdien po kelias paskaitas gaunasi, tad šiek tiek lėčiau pradėjau rašyti. Bet turiu kelis juodraščius, kuriuos artimiausiu metu tikiuosi įkelti.

Norėjau parašyti apie kitą dalyką. Šiandien CBSe buvo neįprastas svečias – paskaitą apie “National branding” – šalies prekio ženklą – skaitė profesorius danas ir po to buvo svečias papasakoti apie patirtį – Andrius Kubilius :-)

Čia šiom dienom Kubilius su visa delegacija (Ūkio ministras ir kt.) vieši Kopenhagoje, taigi susitiko su CBS valdžia (apie 100-120 lietuvių mokosi CBSe), taip pat papasakojo Lietuvos patirtį, kaip kuria šalies įvaizdį, kaip susitikinėja su IBM, Danske bank ir kitų kompanijų vadovais (argumentavo, kad agentūrų, sukurtų šiam darbui, vadovai nebeįsileidžia, bet premjerą visąlaik), pritraukia investicijas, kuria darbo vietas, kokia strategija, kaip susigrąžinti emigravusius gyventojus atgal. Taip pat numetė kelis pokštus danams, tai aš supratau tik iš to, kad danai juokėsi. Paliko labai neblogą įspūdį, visgi aplankė universitetą, kur nemažai lietuvių studijuoja, pasirodė danams, na, tik aišku, po paskaitos girdėjau lietuviškai, kad “gėdingai” atrodė. Taip ir nesupratau, kodėl, nes prikibt galėjau nebent prie Kubiliaus anglų kalbos, tačiau norėčiau pamatyti daną, kalbantį rusiškai ar lenkiškai :-)

Taigi, prablaškė ši paskaita. O ir šiaip kažkaip smagu, tikrai negėda tokį premjerą turėt.

Aj, šiandien svarstėm su bendramoksliais, ar galėsim vietos savivaldą rinkti? Lyg ir ji renkama ne pilietybės, bet gyvenamosios vietos pagrindu.

Patiko (2)

Rodyk draugams

No comments yet. Be the first.

Rašyk komentarą