BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

airBaltic bilietai urmu

Čia kai išvažiavau, kažkaip turėjau nusistatymą, kad kas kelias savaites reikia grįžti į Lietuvą. Čia pabuvus mėnesį neturiu abejonių, kad Lietuvoje turbūt visais aspektais gyventi yra geriau negi Danijoje. Tačiau dar vasarą nusipirkau tik vienam savaitgaliui bilietus (už 270 Lt ir airBaltic kompanija, be checkin bagažo, normali kaina). Dabar apsižiūrėjau, kad neturiu bilieto Kalėdoms namo, tai pasiėmiau, kol dar nebrangu gruodžio antroj pusėj bilietą su SAS (buvo kelių litų skirtumas tarp airBaltic ir SAS, tai visgi pasiėmiau bilietus su SAS, juolab pas juos į kainą įskaičiuotas checkin bagažas).

Tačiau įdomumai prasidėjo, kai gerokai įpusėjus nakčiai netyčia pasižiūrėjau kokios skrydžių kainos Kopenhaga-Vilnius-Kopenhaga sausį ir vėliau. Kai pamačiau, jog 124 Lt bilieto kaina į abi puses, iššoko akys. Turint omeny, jog skrydis vykdomas su Q400NG lėktuvais, tai čia dar įstabiau. Aj, nepaminėjau smagiausio dalyko. Skrydis su airBaltic tokiu grafiku: penktadienį vakare išskrenda iš Kopenhagos, sekmadienį vakare atgal į Kopenhagą. Taigi tinka grafikas faktiškai bet kokiom aplinkybėm (ar darbą kokį dirbsiu, ar egzaminai, ar dar kas, niekaip neturėtų trukdyti). Na kadangi aš buvau morališkai pasiruošęs 270 mokėt už sugrįžimą Lietuvon, o čia daugiau dvigubai mažesnė kaina, nutariau nieko nelaukti ir pasiplanuoti pavasariui bilietus jau dabar. Tai prisėdau kelias valandas ir nusipirkau bendroj sumoj 10 bilietų :-) Manau puikus pirkinys gavosi, juolab naktį greitai.lt siūlo nuolaidas savo agentūriniam mokesčiui - vadinasi bilietai pigesni nei bet kur kitur. Galiu tik parekomenduoti greitai.lt visiems gyvenimo atvejams. Ironiška, bet dabar bilietai per greitai.lt pigesni nei aviakompanijų puslapiuose…

Taigi ryte prabudęs radau maždaug tokį vaizdelį:

Naktinis užsipirkimas urmu

Dabar belieka tikėtis, jog jokių problemų su airBaltic nekils ir jie neužsilenks iki to laiko, kol man reikės skristi. Aviacijos bloguose diskutuojama, kad airBaltic gali pasekti lalailos likimu ir užsilenkti, tai tikiuosi nenuplauks mano tie keli šimtai litų… Na bet netikėčiau, nepirkčiau :)

Kiek mačiau, analogiška kaina yra ir skrendant iš Vilniaus į Kopenhagą, tad jei kas sugalvosit aplankyti, rašykit :-)

Patiko (2)

Rodyk draugams

No comments yet. Be the first.

Rašyk komentarą