BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Intro

Sveiki visi!

kadangi manau, jog daliai Jūsų bus įdomu, taip, kadangi per visą dieną kur kas daugiau laiko praleidžiu vienas, taigi ir mažiau bendrauju, jaučiu poreikį pradėti bloge pasakoti apie savo nuotykius.

Tiems kas manęs nepažįsta, trumpai apie save: esu vilnietis, studijavau ISMe ekonomikos bakalaurą, buvau mainuose Vienoje, Austrijoje. Situacija trumpai tariant maždaug tokia: baigiau bakalaurą Lietuvoje, metus padirbėjau baigęs bakalaurą ir nutariau, kad visai laikas man yra dar pasimokyti. Išsiunčiau paraišką į Copenhagen Business School (toliau visur vadinsiu CBS), mane priėmė, dar šiek tiek pasvarsčiau ar verta važiuoti mokytis magistro ir visgi nutariau važiuoti. Taigi nuo rugpjūčio paskutinės savaitės gyvenu Kopenhagoje, studijuoju magistro studijas CBS ir bandau išgyventi :)

Manau bus įdomu paskaityti tiek mane pažįstantiems, tiek visiems, kas planuoja ateityje atvažiuoti mokytis į Daniją, ir konkrečiai į CBS. Apie tai, kodėl Danija, kodėl CBS, kodėl apskritai magistras ir dar daug kitų gyvenimiškų pasakojimų jau artimiausiuose įrašuose!

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras to “Intro”

 1.   Liucija
  Kovas 6th, 2012 | 17:21

  Sveikas, Justinai,

  Susižavėjau Tavo BLOG’u iš pirmo žvilgsnio - buvo labai įdomu skaityti, gebi puikiai išreikšti savo nuomonę ir suteikti informacijos.

  Pati norėčiau studijuoti CBS, ir labai norėjau pasiteirauti Tavo pagalbos dėl dokumentų pildymo. Tikiuosi, parašysi man į e-mail ir galėsim truputį pasikalbėti.

  Net neįsivaizduoji, kokia būčiau dėkinga :)

Rašyk komentarą